
SMOK ARCO MAX to pod‑kit zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy szukają kompaktowego, wszechstronnego i nowoczesnego urządzenia — łączącego przystępność i łatwość obsługi z możliwością dopasowania stylu wapowania do własnych preferencji (MTL lub RDL).
Specyfikacja
Wbudowana bateria 1300 mAh — pozwala na solidny czas pracy, dzięki czemu urządzenie nadaje się do codziennego użytkowania bez konieczności częstego ładowania. Ładowanie odbywa się przez port USB‑C.
Regulowana moc 5 W – 30 W — umożliwia dopasowanie mocy do używanej grzałki.
Duży ekran TFT 2.25″ — wyświetla kluczowe informacje: ustawioną moc, poziom baterii, oporność grzałki, licznik zaciągnięć i inne — wygodne do kontroli parametrow w czasie rzeczywistym.
Regulowany przepływ powietrza (airflow slider) z tyłu urządzenia — pozwala dopasować styl wapowania od MTL RDL.
Kompatybilność z kartridżami z serii ARCO.
Automatyczne rozpoznawanie zastosowanej grzałki — urządzenie wykrywa oporność podu i automatycznie dostosowuje moc, co ułatwia obsługę i czyni ARCO MAX przyjaznym dla mniej doświadczonych użytkowników.
Aktywacja przy zaciągnięciu — czyli bez potrzeby naciskania przycisku — co dodatkowo upraszcza użytkowanie.
Poręczna, kompaktowa konstrukcja — wymiary zbliżone do 112.65 × 26 × 17.2 mm, co czyni urządzenie wygodnym do codziennego noszenia.
Moc i elastyczność dla różnych stylów wapowania — dzięki możliwości wybory grzałek o różnych opornościach i możliwości regulacji przepływu powietrza, ARCO MAX może zaspokoić potrzeby zarówno użytkowników preferujących delikatny MTL, jak i tych, którzy preferują mocniejszy, bardziej powietrzny RDL.
Zestaw zawiera:
- urządzenie Arco MAX
- pusty kartridż
- grzałkę ARCO 0.8ohm
- kabel USB-C
- instrukcję